ثبت نام


۱   تا   ۲   می‌شود

به نام خدا

شرایط عضویت در سایت آموزشی حسین ریسمانی سیلابی (https://www.rismani.ir)

 1. سایت آموزشی حسین ریسمانی سیلابی یک سایت آموزشی برای پایه های مختلف تحصیلی می باشد.
 2. در آموزش های این سایت سعی شده است در کنار مفاهیم آموزشی ، آموزه های دین اسلام در زندگی فردی و اجتماعی نیز لحاظ شود.
 3. سعی شده است که مفاهیم آموزشی منطبق با دستورات شرع مقدس اسلام و فرهنگ اصیل ایرانی ما باشد.
 4. در آموزش های این سایت سعی شده است تا با استفاده از شیوه های مختلف (از جمله روش های هوشمند) میزان و فهم یادگیری ، افزایش یابد.
 5. به منظور استفاده از آموزش های سایت لازم است تا عضویت صورت گرفته و مبالغی با توجه به برنامه های آموزشی پرداخت گردد.
 6. مبالغ پرداختی برای برنامه ها قابل عودت نیست. پس بنابر این هنگام وارد کردن مشخصات خود و خرید برنامه دقت لازم را داشته باشید.
 7. چنانچه در مراحل پرداخت مبالغ ، اشکالی پیش بیاید و از حساب کاربر مبلغی کسر شده و به واسطه ایراد در سیستم بانک و ... ، خرید برنامه ها موفقیت آمیز نباشد ، لطفا از قسمت تماس با ما موضوع را مطرح نمایید تا در صورت صحت واریز ، برنامه های شما فعال شوند.
 8. اگر به واسطه اشکال در سیستم بانک و ... ، فعال شدن برنامه ها ممکن نباشد و نیاز به عودت مبلغ باشد لطفا در آن صورت ، مشخصات کامل پرداخت را به همراه شماره حساب یا شماره کارت بانکی خود از طریق گزینه تماس با ما ارسال نمایید تا مبلغ عودت گردد. در صورتی که به هر دلیلی غیر از ما امکان عودت مبلغ میسر نباشد ، آن مبلغ به نیابت از طرف صاحب آن به صورت صدقه یا رد مظلمه پرداخت شده و از این بابت هیچ دینی بر گردن ما نخواهد بود.
 9. اکانت کاربرانی که توسط مسئولین سایت ، غیر لازم تشخیص داده شود حذف خواهد شد.
 10. اکانت کاربرانی که به مدت 90 روز متوالی فعالیتی در سایت نداشته باشند به شرطی که برنامه ای خریداری نکرده یا وقت برنامه خریداری شده تمام شده باشد از سیستم حذف خواهد شد.
 11. حفظ حریم خصوصی و مشخصات کاربران شامل شماره موبایل و ایمیل و ... جزء اولویت های دائمی این سایت بوده و جز در موارد درخواست از طرف مراجع ذیصلاح و یا درخواست خود کاربر ، در اختیار هیچ کس قرار نخواهد گرفت.
 12. این سایت هیچ مسئولیتی را در قبال افشای مشخصات کاربران از جمله رمز عبور و ... و خسارات احتمالی ناشی از آنها نخواهد داشت.
 13. چنانچه کاربری قوانین و مقررات سایت را رعایت ننماید ، این سایت علاوه بر موارد قانونی می تواند هر زمان که صلاح دید اکانت کاربر را حتی بدون اطلاع قبلی محدود و یا لغو نماید.
 14. اولویت وسیله تماس با کاربران ، ایمیل آنها می باشد پس در وارد نمودن ایمیل خود دقت لازم را داشته باشید.
 15. در مواردی که بنا به دلایلی نظیر حوادث طبیعی مثل سیل و زلزله و ... یا خرابی سیستم های کامپیوتری و یا هر دلیلی که کنترل آن از دست مسئولین سایت خارج باشد این سایت قادر به ارائه خدمات نباشد هیچ مسئولیتی متوجه مسئولین سایت نبوده و هیچ دینی در دنیا و آخرت بر گردن آنها نخواهد بود.
 16. ممکن است هر زمان که مسئولین سایت صلاح دیدند تمام یا قسمتی از شرایط عضویت تغییر یابد.
 17. اگر به هر دلیلی قصوری داشتیم و آنگونه که باید و شاید نتوانستیم در خدمت باشیم پیشاپیش از شما طلب حلالیت داریم.

در پناه حق تعالی موفق و موید باشید انشاء ا...